Odkryj w 5 krokach co kryje Twoje DNA

Poniższa instrukcja w zwięzły sposób wyjaśnia jak zyskać wiedzę o predyspozycjach zapisanych w Twoim DNA. Jest to 5 kroków, które w większości możesz wykonać nie wychodząc z domu.

Kupujesz

Łatwo odnajdujesz dla siebie badanie, ponieważ opis każdego z nich szczegółowo wyjaśnia dla kogo jest przeznaczony oraz jakie korzyści płyną z wykonania badania. Zakupu dokonujesz przez Internet.

Osoba dokonująca zakupu, nie musi być tą, która wykona badanie. Możesz zamówić badanie również dla bliskiej Ci osoby i zrobić jej wyjątkowy prezent.


Zobacz wszystkie badania

Rejestrujesz

Zestaw do pobrania materiału genetycznego z przypisanymi badaniami otrzymujesz pocztą. Przed wykonaniem badania rejestrujesz zestaw wpisując unikatowy numer w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej. Od tej chwili jesteś identyfikowany w naszym systemie po unikatowym numerze zarejestrowanego zestawu.


Zarejestruj zestaw

Pobierasz

Materiał do badań pobierasz zgodnie z dołączoną do zestawu instrukcją, w sposób całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Cała procedura trwa mniej niż 5 minut. Pobranie materiału polega na zrobieniu wymazu z policzka, dlatego może być ono wykonane nawet bardzo małym dzieciom.


Pobierz instrukcję PDF

Wysyłasz

Materiał do badań odsyłasz na nasz adres w dołączonej do zestawu kopercie zwrotnej wraz z podpisaną deklaracją zgody na wykonanie badania genetycznego. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ przesyłka jest już opłacona*.

Status Twojego badania możesz śledzić na swoim osobistym koncie. Login i hasło wybierasz podczas rejestracji zestawu.


Zaloguj się

Odbierasz wyniki

O zakończeniu badań Twojego materiału genetycznego zostaniesz poinformowany za pośrednictwem poczty email. Wyniki badania odczytasz po zalogowaniu się na swoje konto. 


Dowiedz się więcej
KONTAKT

Vitagenum Sp. z o.o.
Lubelski Park Naukowo Technologiczny
ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
mail: biuro@vitagenum.pl

Telefon stacjonarny: + 48 81 451 17 92*

*Opłata zgodnie z taryfą operatora

 

NEWSLETTER


Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych wydawcy portalu vitagenum.pl, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 833).DOŁĄCZ DO NAS:
Copyright © 2015 VITAGENUM. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie DONBRANDO